Забава и Мода »

КОЛЕГАТА за КОЛЕШКАТА!!!

КОЛЕГАТА за КОЛЕШКАТА!!!

Бабиќ за Бејби: …. Еееее Бејби, Бејби… всушност баш те заболе тебе за јазичната порнографија и за комедијата, ама баш те заболе бидејки… оп 200 евричиња, да речеме, за нив еден час ќе се

ПОВЕЌЕ »
ИМАМ  МУДА!!!

ИМАМ МУДА!!!

Миленко Неделковски фри оф чарџ предлага начин да почне повеќе да се гледа МТВ. Бидејки Сител, Канал 5, Алфа и другите забегаа по турски индиски серии, МТВ треба да ја покаже ИМАМ МУДА. Малезиска

ПОВЕЌЕ »
ЕБАГО

ЕБАГО

ПОВЕЌЕ »
ФЕМИНИЗМОТ Е ДЕМОДЕ

ФЕМИНИЗМОТ Е ДЕМОДЕ

Како што минува секоја мода, така и модата на феминизмот, жените без обврски, жените без потомство, баханалиите и перверзијата, заминува во историјата. Вече не е ИИ да си феминист, туку да си анти-феминист. Жените

ПОВЕЌЕ »
УМРЕ ЏЕМС ГАРНЕР

УМРЕ ЏЕМС ГАРНЕР

Еден од моите најомилени глумци, почина на 86-годишна возраст. Спејс Каубојс, Гоемтоо бегство, Маверик… Actor James Garner of “The Rockford Files” dead at 86 Reuters By By Steve Gorman 5 hours ago James Garner

ПОВЕЌЕ »
AГУШЕВИ КРАЛЕВИ СВЕТСКИ

AГУШЕВИ КРАЛЕВИ СВЕТСКИ

Честитки за наградата во Франција

ПОВЕЌЕ »
БАРОК ЧОЛИЌ

БАРОК ЧОЛИЌ

ПОВЕЌЕ »
ЕВРОВИЗИЈА – СКАНДАЛ

ЕВРОВИЗИЈА – СКАНДАЛ

Тијана Дапчевиќ, заедно сосе својата сестра на која македонците и се мизерни, излезе на прес конференција и соопшти дека НЕ ГИ ПРИЗНАВА РЕЗУЛТАТИТЕ на годинешнава Евровизија. Сестрите бараат да им се признае дека победиле

ПОВЕЌЕ »
ДОБИВАШ ТУГИ НОЗЕ!!!

ДОБИВАШ ТУГИ НОЗЕ!!!

Крис Анѓел. Можно ли е ова

ПОВЕЌЕ »
Пролетните модни комбинации збогатете ги со “mint” нијанса

Пролетните модни комбинации збогатете ги со “mint” нијанса

И оваа пролет пастелните бои ке бидат задолжителни, во тренд се и светло жолта, портокалова и секако mint(зелено-плава), која ги одбележа ревиите на сите познати брендови. Ако и нема доволно сонце, облеката со овие

ПОВЕЌЕ »
UA-38420574-1