СОРОСПИИТЕ

СОРОСПИИТЕ

Заев е опкружен со фалсификатори на документи (Чауш), пијаници (Шилегов), бандити ( близнаците), уличари (Хаџибулиќ), наркомани (Сарачини), педофили (Јованов), рушветџии (тој самиот и Вице), превртачи (Ременски), екстремни националисти и терористи (албанци од Диво насеље и балисти на стадион), шпиуни (Верушевски), терористички организации (Канвас), педери (Љуми, Боки, Огненка, Орав, Фуере), рекетари (Пана и Тица), мрсулковци (Макрадули), курви (Нора), ментално пореметени (Милчин), базично ископлексирани (Орданоски), елементарно необразовани (Борјан), ментално стерилни (Ризаов), мафијашко-криминогени (фам. Рамковски и фам. Јосифовски) и неталентирани за риболов ( Героски)…

Па немал шанси на избори?! Е нема.

 

(НАПОМЕНА: Овој пост за вистината за опкружувањето околу Заев, ревносните служби на СДСМ и Сорос што стражарат на моите ФБ страни 24/7 успеале да издејствуваат да биде избришан и забранет на ФБ. Секако идиотите на Владе Милчин не разабираат дека што повеќе ме забрануваат мене, моите постови и ставови – повеќе ми билдаат рејтинг и популарност).

UA-38420574-1